Az Apemin Tusnad olyan TAKARITÓ SZEMÉLYT keres, aki szereti a rendet és a tisztaságot!

Feladatok:
- a tisztaság biztositása
- vállalati helyiségek tisztán tartása
- a munkaterületek higiéniájának biztositása

Elvárások:
- önálló és csapatban való munkavégzés egyaránt
- középfokú végzettség (10 osztály)
- alcsiki lakhely előnyt jelent

Amit kínálunk:
- versenyképes alapbér
- étkezési jegyek
- magánegészségügyi biztosítás
- termékkvóta – ásványvíz
- szabadságpótlék

A munkavégzés helye: Új Tusnád, Állomás utca, 599/C szám, Hargita megye.

Jelentkezni lehet önéletrajzzal a székhelyen, vagy e-mailen a hr@tusnad.com cimen!

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.10.22
Megtekintve17 alkalommal
Azonosító#888814

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésÚj Tusnád / Hargita megye