A Perla Harghitei olyan TARGONCAVEZETŐ munkatársat keres, aki szivesen dolgozik targoncán, precíz és rugalmas!

Feladatok:
- Üres csomagolóanyagok, késztermékek és segédanyagok be és
kirakodása targoncával;
- Részvétel a vegyes raklapok előkészítésében és rakodásában;
- Késztermékek kezelés, egymásra rakása, raklapok kézi stretch
fóliával történő csomagolása;
- Bármilyen típusú anyag kézi és vagy targoncás kezelése;
- A targoncák karbantartása;

Elvárások:
- Általános iskola (8 osztály);
- ISCIR engedély a szakma gyakorlásához;
- Csapatmunka, három műszakban történő munkavégzésre való
hajlandóság;
- Problémamegoldás;

Amit kínálunk:
- versenyképes alapbér
- étkezési jegyek
- magánegészségügyi biztosítás
- termékkvóta – ásványvíz
- szállitás
- szabadságpótlék

A munkavégzés helye: Csikszentkirály, Állomás utca, 600 szám, Hargita megye.

Jelentkezni lehet önéletrajzzal a székhelyen, vagy e-mailen a hr@perlaharghitei.ro cimen!

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.09.27
Megtekintve9 alkalommal
Azonosító#887903

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsikszentkirály / Hargita megye
WeboldalÁllomás utca 600