❗❗❗Székelyudvarhelyen működő autómosóba azonnali kezdéssel keresünk új munkatársat❗❗❗

?Elvárások:
▪️Precíz, pontos és önálló munkavégzés
▪️rugalmasság
▪️megbízhatóság

?Előnyt jelent:
▪️korábbi autómosóban szerzett tapasztalat
▪️B kategóriás jogosítvány

?Amit kínálunk:
▪️korrekt, bejelentett munkafeltételek
▪️versenyképes fizetés
▪️igényes munkakörnyezet
▪️hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni kizárólagosan csak a helyszínen lehetséges, 8-17 óráig.
➡️Székelyudvarhely, Nicolae Bălcescu utca 107 szám, az EHRLE önkiszolgáló autómosó szomszédságában.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.09.19
Megtekintve24 alkalommal
Azonosító#887167

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőHirdető
TelepülésSzekelyudvarhely / Hargita megye