Csíkszeredai székhelyű építkezési cég, műszaki előkészítő munkatársat alkalmaz.

Feladatok:
• Magasépítési és mélyépítési munkákon műszaki előkészítői feladatok végzése
• Ajánlatok készítése
• Beszállítókkal való kapcsolattartás
• Adminisztratív feladatok, szerződések előkészítése
• Megrendelések/szerződések előkészítése és adminisztrációja

Előnyt jelent:
• Kivitelezésben, ajánlatkészítésben szerzett tapasztalat;
• Nyitott, pozitív személyiség;
• Felsőfokú építész/építőmérnöki végzettség;
• Román/Angol nyelv ismerete és használata;
• Autocad program ismerete.
• B hajtási jogositvány

Amit kínálunk:
• Stabil munkáltatói háttér,
• Betanítás,
• Versenyképes jövedelem;
• Lehetőség van részbeni/részidős/othoni munkavégzésre.

Önéletrajzot a következő e-mail címre lehet elküldeni: megatrade. cons@gmail.com
Érdeklődni a 0745-251422 -es telefonszámon lehet.

Információk a hirdetésről

Hirdetés jellegeKeres
Feladási idő2024.09.18
Megtekintve35 alkalommal
Azonosító#885583

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsikszereda / Hargita megye