A Tusnád Ásványvíz R. T. Szezonra olyan munkatársat keresünk, aki szereti a fizikai munkát, gyorsan tanul és szívesen dolgozik csapatban.

Feladatok:
A késztermékek és raklapok minőségének és mennyiségének nyomon követése;
A késztermékek megszámlálása és elhelyezése a vegyes raklapok összeállításához a megrendeléseknek megfelelően;
Az áruk szkennelése a teherautókra való berakodás előtt;
OSB lapok elhelyezése és/vagy összegyűjtése a késztermékek előkészítéséhez;
A raktár tisztántartása, söprögetés, amikor csak szükséges,

Elvárások
Középfokú végzettség (10 osztály);
Két műszakban történő munkavégzésre való hajlandóság

Amit kínálunk
Étkezési jegyek (maximális értékben);
Határozott idejű szerződés;

Munkavégzés címe
Románia, Hargita, Újtusnád, Állomás utca, 599 szám.

Jelentkezni önéletrajzzal a hr@tusnad.com címen vagy a cég székhelyén lehet!

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.06.28
Megtekintve39 alkalommal
Azonosító#878709

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésÚjtusnád / Hargita megye