Hirdetés tartalma

Álláshírdetés: Raktári adminisztrátor

Részletek:
-Munkaidő: Teljes munkaidő
-Munkavégzés helye: Csíkcsicsó, beszerzési és késztermék előállítási osztály
-Elvárt nyelvek: Magyar, Román
-Jelentkezés módja: e-mail-ben, önéletrajzzal
-Telefonszám: (0751) 020 435
-E-mail: office@impexaurora.ro
Vállalat:
Cégünk megbízható és tapasztalt építőipari vállalat, amely a generálkivitelezés területén tevékenykedik Csíkszeredában és környékén, 1997 óta.
Munkakör leírása
Nyersanyag beszerző valamint félkész-/késztermék előállítási osztályunkat szeretnénk bővíteni raktári adminisztrátor munkatárssal aki a raktári műveletek zökkenőmentes működésében lenne a csapat segítségére.
Feladatok:
­- Raktári nyilvántartás vezetése
­- Beérkező és kimenő szállítmányok adminisztrációja
­- Raktári dokumentáció kezelése
­- Leltározásban való részvétel
­- Raktári rend fenntartása
­- Kommunikáció a beszállítókkal és szállító cégekkel
­- Rendszeres jelentések és statisztikák készítése
­- Raktári folyamatok fejlesztése és javaslattétel a hatékonyság növelése érdekében.
­- Együttműködés más osztályokkal és kollégákkal a munkafolyamatok zökkenőmentes végrehajtása érdekében.
Elvárások:
­- Felsőfokú végzettség (nem kizáró jellegű)
­- MS Office programok magabiztos kezelése
­- Számítógépes alapismeretek és számára eddig ismeretlen számítógépes rendszerek kezelésének könnyed elsajátítása
­- Tárgyalóképes román tudás
­- Raktári rendszerek és eljárások ismerete
­- Építőanyagok, szerszámok ismerete
Szükséges készségek:
- Pontosság, megbízhatóság és felelősségtudatosság
­- Önálló és csapatban végzett munkavégzésre való képesség
­- Problémamegoldó képesség és rugalmasság
­- Fejlődésre való hajlam
­- Jó humor
Amit ajánlunk:
­- Kiemelkedő bérezés
­- Fejlődésre való lehetőség, ösztönzés
­- Megbízható, stabil munkáltatói háttér
­- Munkavégzéshez szükséges eszközök (telefon, laptop, stb...)
­- Jó társaság és munkaidőn kívüli, közös programlehetőségek.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.05.22
Megtekintve753 alkalommal
Azonosító#874661

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésMiercurea Ciuc / Hargita megye