Építőipari termékeket forgalmazó csíkszeredai partnercégünk számára keresünk BESZERZŐ kollégát!

Elvárások:
- magyar nyelvtudás
- román nyelvtudás kommunikációs szinten
- angol nyelvtudás
- technikai nyelvezet, mértékegységek, anyagok ismerete
- MS Office csomag használata
- kereskedelmi ismeretek
- rugalmasság
- csapatmunka
- jó kommunikációs készség
- B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
- termékigény/ajánlatok összeállítása
- készletek figyelése, feltöltése
- szerződésírás, -kötés
- rendelések összeállítása, leadása
- fuvarszervezés
- kapcsolattartás ügyfeleket, beszállítókkal
- új termékek és megrendelők feltérképezése
- kiállítások, expók, cégek látogatása (90 százalék irodai/10 százalék terepmunka)

Bérezés és egyébb juttatások:
- havi nettó fizetés: 4600 lej + 600 értékben ételjegy
- bónuszrendszer egyéni teljesítmény alapján – második évtől

Tel: 0740 704 947.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.04.30
Megtekintve255 alkalommal
Azonosító#872183

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőSzabo Attila
TelepülésCsíkszereda / Hargita megye